Witamy w BTSearch v2

Witamy w najnowszej odsłonie serwisu BTSearch, roboczo nazwanej "v2". W Wasze ręce oddajemy narzędzie w pełni integrujące bazę i wyszukiwarkę stacji bazowych w Polsce wraz z mapą lokalizacji BTS i pozwoleń UKE.

Najważniejsze zmiany

Plany rozwojowe

Serwis "v2" jest w razie rozwojowej, dlatego też został tymczasowo umieszczony w subdomenie beta.btsearch.pl. Docelowo dokonana zostanie pełna migracja do domeny głównej btsearch.pl. Pełna migracja z edycji "beta" jest planowana po wdrożeniu najważniejszych funkcjonalności brakujących względem obecnych serwisów, co jest planowane do końca roku 2013 lutego 2014 w najbliższej przyszłości. Jak widać prace rozwojowe się trochę przeciągają, ale trzymamy rękę na pulsie. ;)

Funkcjonalności planowane do wdrożenia

Lista ta będzie aktualizowana na bieżąco.

Zachęcamy także do nadsyłania uwag, sugestii i zauważonych błędów dotyczących nowego serwisu. Szczegóły kontaktowe na stronie Kontakt.

Kod źródłowy

Wszystkie osoby posiadające doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych z wykorzystaniem języka Python i frameworka Django oraz zainteresowane bezpośrednim wkładem w rozwój serwisu BTSearch zapraszamy serdecznie do pobrania kodu źródłowego serwisu w portalu Github. Wszelkie kontrybucje bardzo mile widziane!